Vaskë me hidromasazh, sauna dhe një furrë druri për të pjekur bukë apo pica; nuk bëhet fjalë për ndonjë vilë në ndonjë plazh ekzotik, por për një shtëpi të vogël, por shumë luksoze në pemë.

Shtëpiza e ndërtuar pranë Axminster në Dorset, Britani e Madhe të përshtatur për çdo komoditet, por në respekt të plotë me ekosistemin e pyllit.

29 janar 2017 (gazeta-Shqip.com)

albania.eu.com Reviewed by albania.eu.com on . Hidromasazh, sauna dhe oxhak, shtëpia në pemë më luksoze në botë Hidromasazh, sauna dhe oxhak, shtëpia në pemë më luksoze në botë Rating: 5.0
Albania News Agency Online - Albania Portal me lajme shqip 2017!